Termíny

13.3.2018 10:00 - 15.3.2018 16:30 - Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Individuální kariérové poradenství

Registrace na ZS 2017 budou probíhat ve dvou částech.

Registrace na září a říjen 2017 budou spuštěny v úterý 19.09. v 00:00 hod.

Registrace na listopad a prosinec 2017 budou spuštěny v úterý 24.10. v 00:00 hod.

Jedná se o konzultaci s kariérní poradkyní, která s Vámi probírá vhodné kroky do začátku Vaší kariéry (doba setkání je 90 min).

V rámci konzultace s Vámi poradkyně probere vše, co by Vás ohledně vstupu na pracovní trh mohlo zajímat. Máte možnost dozvědět se více o průběhu výběrového řízení na konkrétní pozici (CV, pohovor, AC atd.) nebo kde a jak nejlépe hledat zaměstnání. Kariérní poradenství se orientuje zejména na tyto oblasti:

  • vytýčení cíle výběrového řízení a strategie úspěchu
  • profil pracovního místa, kompetenční modely
  • jakou formu životopisu zvolit, jak napsat motivační dopis
  • výběrový pohovor a příprava na něj
  • Assessment Centre a psychologická diagnostika ve výběrovém řízení
  • adaptační procesy, zkušební lhůta

Pro efektivnější využití času, který je pro jednotlivé studenty k dispozici, doporučujeme zaslat kariérové poradkyni v předstihu životopis (v ČJ a AJ) a případně i nástin problematiky, které byste se chtěli věnovat. O zaslání životopisu budete požádání e-mailem z RPC cca týden před plánovaným setkáním.
Konzultace jsou časově omezeny (90 min.), proto, prosíme, dodržujte stanovené termíny.

Zajímají Vás nejčastější otázky? Najdete je zde IKP - 13 otázek

Jak se můžete přihlásit?

Toto poradenství je určeno pro všechny studenty VŠE a také pro čerstvé absolventy VŠE (cca 2 roky po ukončení studia). Přihlašování probíhá prostřednictvím on-line registrace každý semestr. Přesný čas spuštění registrací Vám připomeneme i e-mailem prostřednictvím Odběru novinek v InSISu.

Pro přihlašování použijte heslo do InSISu.

Rádi byste se IKP zúčastnili, ale všechna místa jsou již plná? V rámci online registrace se můžete hlásit i jako náhradníci (po uzavření registrací nám můžete napsat na rpc@vse.cz). Pokud se uvolní místo, budeme Vás kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ: Vaše přihláška je závazná. Pokud jste přihlášeni a nemůžete se konzultace ze závažných důvodů zúčastnit, informuje nás co nejdříve na rpc@vse.cz (nejpozději 24 hodin předem). Nabídneme Vaše místo náhradníkům, kteří to jistě ocení. Pokud tak neučiníte, nebude Vám již umožněn přístup na další akce pořádané RPC, kde je potřeba registrace.