23.11.2017 09:00 - Den s Velkou čtyřkou

6.12.2017 19:00 - Reprezentační ples VŠE

Microsoft – Soutěž Office add-in

Máme pro Vás jedinečnou příležitost zúčastnit se soutěžního projektu, získat hodnotné ceny a zároveň nastartovat úspěšnou kariéru s pomocí společnosti Microsoft.

Naprogramuj a vyhraj

Vytvořte 3 členný tým se svými spolužáky, připravte a vyhodnoťte průzkum trhu a na jeho základě naprogramujte Office Add-in, který:

• rozšíří využití Office aplikací v běžném životě,
  • zefektivní domácnost,
  • a zároveň bude uživatelsky přívětivý.

Jaký Office Add-in vymyslíte, už je na Vás. Kreativitě se meze nekladou.

Slávu ti již zařídíme my

Každý tým, který se zúčastní, získá

• oficiální dopis od společnosti Microsoft potvrzující účast v projektu k využití při přijímacích pohovorech,
  • pozvánku do budovy Microsoftu na slavnostní vyhlášení ve dne 12.12.2016 a
  • exkluzivní prohlídku kanceláří a pohled do práce pro společnost Microsoft.

Odborná porota složená ze zástupců společnosti Microsoft vybere do 30.11.2016 5 nejzajímavějších a nejoriginálnějších Office add-in, jejichž týmy získají

• marketingovou kampaň a PR
  • 3 licence Office 365 pro domácnosti na 3 měsíce

Z těchto 5 týmů vyhrává ten, jehož Office Add-in bude mít největší počet stažení z Office Store k datu 9.12.2016. Každého člena vítězného týmu odměníme:

• PR článkem vmediích,
  • novým počítačem 2v1 s Windows 10,
  • licencí Office 365 pro domácnosti na 1 rok pro každého člena týmu,
  • příslušenstvím pro váš počítač,
  • hrami pro herní konzoli Xbox One,
  • exkluzivním workshopem s managery ze společnosti Microsoft v lednu 2017, kteří vám pomohou nastartovat budoucí kariéru.

Pravidla

Přihlášky do soutěže posílejte do 10.10.2016 e-mailem na adresu office-soutez@microsoft.com ve formátu: jméno školy, jména členů týmu, studijní obor, ročník, datum narození a kontaktní email týmu.

Pravidla soutěže a více informací naleznete na stránce: https://aka.ms/soutez