Přehled činností

Pro firmy

Rozvojové a poradenské centrum VŠE (RPC) zprostředkovává kontakt mezi firemní praxí a studenty/absolventy VŠE zejména ve formě:

• Příprava partnerských smluv
  • Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE (2x ročně)
  • Inzerce nabídek zaměstnání na VŠE
  • Pořádání firemních prezentací a jiných akcí na VŠE
  • Prezentace firem v prosklených vitrínách
  • Propagace formou plakátů, LCD monitorů, zasláním přímých emailů, prostoru na webových stránkách či Facebooku
  • Speciální akce (např. Den auditorské a daňové profese, Den bankovní profese)

Pro studenty

Hledáte práci? Podívejte se na nabídku zaměstnání, kterou pro Vás pravidelně aktualizujeme. Navštivte veletrh Šance nebo četné firemní prezentace a jiné akce. Prozkoumejte nabídku firem ve vitrínách rozmístěných po VŠE.

Chcete získat vysněné místo? Využijte individuální kariérové poradenství s naší personální poradkyní nebo alespoň nastudujte manuály "jak uspět ve výběrovém řízení", které jsme pro Vás připravili ke stažení. Jak dojít k vysněnému cíli Vám poradí zkušení kouči.

Váháte, jaké zaměstnání je pro Vás to pravé? RPC Vám přináší možnost si v rámci psychologické diagnostiky nechat zdarma vypracovat diagnózu osobních předpokladů pro budoucí kariéru.

Máte pocit, že těch zkoušek a stresu je na Vás moc? Navštivte naší Akademickou psychologickou poradnu, pomůžeme Vám.

Pro absolventy

Kontaktní osoba: Ing. Lucie Böhmová (lucie.bohmova@vse.cz)

Vysoká škola ekonomická v Praze si uvědomuje důležitost udržení kontaktů se svými absolventy. Proto mezi další činnosti Rozvojového a poradenského centra patří také aktivní spolupráce v této oblasti.

Mezi hlavní cíle spolupráce s absolventy patří především:

• rozvoj a péče o síť absolventů Vysoké školy ekonomické v Praze,
  • organizace a pořádání zajímavých akcí pro absolventy,
  • zajišťování spolupráce v oblasti výuky a výzkumu a
  • poskytování užitečných informací.

Vítáme všechny, kdo chtějí se svou Alma Mater zůstat v kontaktu i po ukončení studií a nabízíme různé možnosti. Bližší informace naleznete na webu absolventů, kde se také absolventi VŠE mohou registrovat do centrální databáze.

Informace o oblíbeném Dni s VŠE jsou k dispozici na www.densvse.cz nebo na webových stránkách pro absolventy.