Pojeď řešit případovky do Lisabonu s KPMG!

KPMG_NoCP_CMYK_Euro

Bavilo by tě navrhovat velké obchodní nebo marketingové strategie? Máš talent na případové studie? Přihlas se do mezinárodní soutěže KPMG International Case Competition a jeď reprezentovat Českou republiku na mezinárodní klání v Lisabonu se stovkami studentů a profesionálů ze světa!

Máš jedinečnou příležitost vyzkoušet si práci poradce a zároveň získat skvělou zkušenost. Soutěží se v čtyřčlenných týmech a první kolo proběhne už 7. února v Praze v kancelářích KPMG. V porotě zasednou partneři i manažeři KPMG, od kterých také dostaneš cennou zpětnou vazbu. Navážeš kontakty s desítkami studentů i profesionálů z oboru. A tvůj životopis ti poděkuje!

Letos se budou případovky zaměřovat zejména na Financial Technogy a Big Data. Přihlašovat se můžeš až do 23. 1. 2017. Vítěze národního kola čeká plně hrazený pobyt včetně letenek a účast na velkolepém celosvětovém finále v Lisabonu.

Více informací i registrační formulář najdeš na www.vyrostlijsme.cz/kicc

fb-vizual-letadlo2

Proč se zúčastnit?

• Získáš jedinečnou příležitost si vyzkoušet profesi poradce, který nabízí řešení reálného obchodního problému, a to před porotou složenou ze zkušených odborníků z branže, od které poté dostaneš i cennou zpětnou vazbu.
  • Setkáš se manažery a partnery KPMG, navážeš kontakty a potkáš spoustu nových přátel s podobnými zájmy z celého světa.
  • Prozkoušíš si své analytické, komunikační a prezentační schopnosti a potrénuješ angličtinu.
  • Vyzkoušíš si práci v týmu.
  • Přiblížíš se možnosti vycestovat do Portugalska a získáš úžasnou zkušenost do životopisu i do života!