Termíny

3.9.2017 - 5.9.2017 - Seznamovací kurz Fakulty managementu

Hledat
Pokročilé hledání
Studentské týmy EconTech

Kontaktní osoba: Ing. Dana Berková (dana.berkova@vse.cz)

Projekt propojení smíšených studentských týmů ČVUT a VŠE a firemních partnerů

Cíl projektu

Cílem projektu je využití synergií vzniklých ze vzájemné spolupráce studentů ekonomického (VŠE) a technického (ČVUT) zaměření. Smíšené týmy studentů uplatní nabyté znalosti a získají cenné zkušenosti při řešení praktických úkolů zadávaných spolupracujícími firmami.

Zadání projektu

Společnost ve spolupráci s Kariérním centrem (ČVUT) a Rozvojovým a poradenským centrem (VŠE) vytváří zadání úkolu či vypsání soutěže a určí osobu odpovědnou za konkrétní realizaci v rámci firmy. Připravený úkol či soutěž je poté komunikován na studenty obou škol. Ti mají možnost se do projektu na základě konkrétní výzvy zaregistrovat a zahájit práci na sestavení týmu pro řešení daného úkolu. Výstupem pro firmy je „dodání“ sestavených studentských týmů zároveň s informacemi o jednotlivých studentech.

Nabídka partnerům

  • realizace jedné soutěže
  • celoroční propagace partnera na webové stránce a dalších materiálech projektu
  • intenzivní propagace partnera v rámci konkrétní jím vypsané soutěže na ČVUT i VŠE (email registrovaným studentům v databázi, prezentace na LCD obrazovkách ve školách, plakáty po škole, vývěska na Facebooku (projekt EconTech má vlastní skupinu fanoušku na FB)

Další informace je možné nalézt na www.econtech.cz