Termíny

23.11.2017 09:00 - Den s Velkou čtyřkou

6.12.2017 19:00 - Reprezentační ples VŠE

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE

logo_sance_cmyk_rozepsany_text_RGB

Veletrh pracovních příležitostí ŠANCE proběhne ve dnech 17.-19.10.2017 (OPĚT TŘI DNY). Veškeré informace o veletrhu najdete na sance.vse.cz.

V rámci doprovodného programu můžete  konzultovat svůj podnikatelský záměr, vyzkoušet si koučink (úterý), probrat své CV/LinkedIn profil (středa) s odborníky z praxe, nechat se na CV vyfotit (čtvrtek) a každý den můžete soutěžit o hodnotné ceny.

Proto neváhejte a udělejte si čas na prohlídku ŠANCE (1. a 2.patro RB), každý den se na veletrhu představí jiné společnosti, celkem se na vás těší zástupci více než stovky firem. Také se můžete zapojit do našeho projektu "Práce na míru" i tam budou vystavující po veletrhu hledat své nové zaměstnance a kolegy.

U vstupu do prostoru veletrhu nebo u stánku č. 10 si můžete vyzvednout 2 samolepky. Jedna se týká studia tj. zda jste studentem bakalářského či navazujícího typu studia nebo už absolvent. Druhá znamená zda hledáte part-time nebo full-time. Samolepky si umístíte na oblečení a vystavující již budou vědět s kým hovoří a jaké uplatnění dotyčný hledá.

Stánky vystavujících budou označeny obory – budete tedy mít snazší orientaci přímo v prostoru veletrhu a navíc se můžete zúčastnit soutěže o hodnotné ceny.

Využijte svoji šanci, dozvědět se víc než ostatní a přijďte na veletrh ŠANCE!!!