Termíny

28.2.2018 16:30 - ADP - Career Transition

5.3.2018 18:00 - ČSOB - workshop

Hledat
Pokročilé hledání
Den bankovní profese

Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci s největšími českými bankami (Česká spořitelna, ČSOB a Komerční banka), připravilo již 9. ročník Dne bankovní profese, který se uskuteční ve středu 11. dubna 2018. (Další setkání plánujeme na duben 2019.)

Cílem této spolupráce předních českých bank je představit specifika práce v bankovnictví a přiblížit svou práci studentům. Účastníci tak mají možnost setkat se osobně se zástupci všech bank a získat různé pohledy na dané společnosti.

Program:

12:45-14:15 (posluchárna C v NB) - Panelová diskuze za účasti zástupců všech 3 bank.

14:30-16:00 (3 místnosti ve 4. patře NB - bude upřesněno) - Setkání se zástupci jednotlivých bank, kde bude dán prostor pro osobní konzultace a konkrétní dotazy na jednotlivé společnosti.

Přihlašování - registrace (www.vse.cz/registrace)

Na akci je doporučena registrace na http://www.vse.cz/registrace/.  Informace o možnosti přihlášení je zasílána prostřednictvím odběru novinek

Svou účastí na akci každý účastník vyslovuje souhlas s pořízením fotodokumentace a následným zveřejněním fotografií na webu Rozvojového a poradenského centra (RPC) VŠE, příp. dalších propagačních materiálech vydávaných RPC VŠE.

kb