Termíny

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Den bankovní profese

Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci s největšími českými bankami - Česká spořitelna, ČSOB a Komerční banka, připravilo již 8. ročník Dne bankovní profese, který se uskutečnil ve středu 19. dubna 2017. (Další setkání plánujeme na duben 2018.)

Cílem této spolupráce předních českých bank je představit specifika bankovnictví a přiblížit studentům, co obnáší práce bankéře.

Během dne na účastníky čekají tři odborná setkání (dle předem stanoveného harmonogramu), během kterých jednotlivé banky představí specifickou část bankovnictví a také samy sebe. Účastníci tak mají možnost setkat se se zástupci všech bank a získat různé pohledy na dané odvětví.

Všichni účastníci obdrží dárek od každé z bank a navíc 3 vylosovaní účastníci získají zajímavou cenu za správné vyplnění vědomostního kvízu.

Harmonogram

  • 12:15 - 12:45 Registrace (prezenční prostor v IB - vedle šatny)
  • 13:00 - 14:00 První setkání
  • 14:15 - 15:15 Druhé setkání
  • 15:30 - 16:30 Třetí setkání
  • od 17:00 Slavnostní zakončení a raut v Akademickém klubu

Odborné prezentace:

  • téma "Risk management v digitálním věku" (Česká spořitelna, místnost RB 113)
  • téma "Moderní technologie a svět v retailovém bankovnictví" (ČSOB, místnost RB 104)
  • téma "Svět Corporate Finance a Investment Banking Services" (Komerční banka, místnost RB 103)

Dárky pro každého účastníka: bobble láhev  v dárkové tašce (ČS), reklamní předměty (ČSOB), poznámkový set (KB).

Soutěžní ceny pro výherce: Trofej risk managementu (ČS), osobní setkání se zástupcem managementu (ČSOB), cestovní multi set - sportovní taška s cestovním vybavením (KB).

Přihlašování - registrace (www.vse.cz/registrace)

Akce je určená pro studenty 3. a vyšších ročníků (3. a vyšší ročník bakalářského studia a 1. a vyšší ročník magisterského studia).

Na akci je nutná online registrace na http://www.vse.cz/registrace/.  Informace o možnosti přihlášení je zasílána prostřednictvím odběru novinek. Po zaplnění kapacity se můžeš registrovat jako náhradník na stejném místě. Pokud se uvolní místo, budeme Tě kontaktovat.

UPOZORNĚNÍ: Přihláška je závazná. Pokud se přihlášený student na akci nedostaví (aniž by se alespoň 48 hodin předem omluvil), nebude mu umožněn vstup na žádné další akce pořádané Rozvojovým a poradenským centrem, kde je potřeba registrace.
Pokud jsi přihlášen a nemůžeš se ze zdravotních nebo jiných vážných důvodů zúčastnit, informuj nás prosím co nejdříve na rpc@vse.cz. Nabídneme Tvé místo náhradníkům, kteří to jistě ocení.

Svou registrací na akci každý účastník vyslovuje souhlas s pořízením fotodokumentace a následným zveřejněním fotografií na webu Rozvojového a poradenského centra (RPC) VŠE, příp. dalších propagačních materiálech vydávaných RPC VŠE.

CS_2_RGB kb