VŠE Alumni Golf Tour (28. 5.)

28. května
2022

Jste absolventem či absolventkou VŠE a zároveň hrajete golf? Chcete si zahrát turnaj na 9 jamek s dalšími absolventy a být součástí historicky prvního VŠE Alumni Golf Tour? Pokud jste odpověděl/a na předchozí otázky ano, výborně, neváhejte a přihlaste se!

Kdy? 28. 05. 2022 v čase 10:00 – 16:00
Kde? Na hřišti Golf & Country Club Hodkovičky
Kdo? Absolventi VŠE vlastnící zelenou kartu

Kapacita turnaje je 60 hráčů. V případě naplnění kapacity se můžete stále přihlásit jako náhradník, při uvolnění kapacity Vás budeme informovat o Vaší možné účasti.

V případě zájmu o účast na turnaji se prosím zdarma zaregistruje zde.

Před konáním turnaje přijde všem registrovaným účastníkům informační e-mail s detaily akce.

Součástí akce bude také doprovodný program se soutěžemi o zajímavé ceny. Nebude chybět ani catering (snídaně, občerstvení ke hře, teplé menu po hře) a profesionální fotografování v průběhu celého dne.
Po skončení turnaje proběhne slavnostní vyhlášení a předání cen nejlepším hráčům.

Jménem Absolventského a Eventového centra VŠE se těšíme na Vaši účast.

VŠE Alumni Golf Tour (28. 5.)
  • Autor: Viktorie Štěpánková
  • Vytvořeno: