Absolventský večer VŠE

9. listopadu 2019

Absolventský večer 2019

Vysoká škola ekonomická v Praze se nestará jen o své studenty, ale váží si i svých absolventů, pro které uspořádala v sobotu 9. listopadu Absolventský večer VŠE 2019.

Akce začala registracemi, kde byl každý host přivítán welcome drinkem. Účastníky následně přivítala ve Vencovské aule paní rektorka. Zde také vystoupil Symfonický orchestr VŠE, který všechny účastníky ohromil skladbami od Susan Martin: Calming of the Sea a od Johna Williams: Star Wars Rota.

Po proslovu paní rektorky a děkanů následoval raut, kde byly připraveny kulinářské speciality. Pro zájemce byly také připraveny neformální setkání absolventů s děkany jednotlivých fakult, kde se u dezertu mohli pobavit o různých záležitostech spojených s VŠE.

Vrcholem večera bylo vystoupení tria INFLAGRANTI a Josefa Vojtka. Hosté uvítali pokračování zábavy video-diskotékou s hity 80. let až po současnost. Báječnou atmosféru dodávaly videoklipy, které běžely na velkých obrazovkách.

Během celé akce se mohli hosté nechat vyfotit ve fotokoutku profesionálním fotografem a fotku si následně nechat vytisknout a odnést domů na památku. Mnoho z nich také využilo možnosti napsat vzkaz svým spolužákům. V okamžiku, kdy měla akce oficiálně končit, se mnoha účastníkům ani nechtělo domů. Všichni se výborně bavili a my jim tímto děkujeme za účast a těšíme se na příští akci. Při odchodu byl každému nabídnut časopis, který je dostupný i online zde.

Videozáznam Absolventského večera 2019:

Fotografie