Accenture – online event „Women Go Tech“

Společnost Accenture zve všechny ženy na online event Women Go Tech zaměřený na nastartování jejich kariéry v technologiích a IT.

Zakořeněné stereotypy, zkreslené představy a nízké sebevědomí. To jsou 3 hlavní důvody, proč je počet žen na technologických pozicích v ČR a na Slovensku stále nízký. Pojď to spolu s námi změnit! Zajímají tě technologie, ale žádný z technologický oborů nestuduješ? Nevadí, právě tebe hledáme!

Registruj se a těš se na 13.5. Čeká tě totiž večer plný zajímavých informací, dojemných příběhů reálných žen, které se rozhodly pro kariéru v technologiích, i přes to, že technologie nestudovaly.

Na eventu ti také představíme zajímavé ukázky Accenture technologií, a hlavně ti neziskové organizace Czechitas a Aj ty v IT předají cenné tipy a rady, jak se do Tech a IT rekvalifikovat. Aby toho nebylo málo, na online eventu budeš mít i možnost jeden rekvalifikační kurz od neziskovky Czechitas vyhrát.

Pamatuj, nezáleží na věku ani vzdělání, abys mohla začít pracovat v IT. Přihlas se na online event Women Go Tech a přesvědč se sama, že je IT i pro tebe. Více informací najdeš zde: www.womengotech.cz

Event se koná 13.5. od 18hod. a registrace jsou zdarma.