Rektorský sportovní den (27. 4.)

2022

Rektorský sportovní den je příležitost, jak si odpočinout od studijních povinností, udělat něco pro své tělo a pobavit se se spolužáky a kamarády. Místo výuky, která je ve středu 27. dubna zrušena, připravila VŠE pro studenty i vyučující sportovní program. ⛹️‍♀️🤾‍♂️🏃

Turnaje a sportovní aktivity

Zapojit se můžete do TURNAJŮ ve fotbalu, beachvolejbalu, tenisu a dalších kolektivních sportech, připravena je i vycházka pražskými lesoparky nebo splutí Sázavy. Propozice a další informace najdete na webu Rektorský den VŠE.

Souboj fakult

Chcete soutěžit za „svou“ fakultu a podpořit ji v SOUBOJI FAKULT? Příležitost máte na Jarově od 16:00 do 21:00.
První část klání bude patřit vybraným reprezentantům jednotlivých fakult. Bojovat budou o cenné body ve třech divácky atraktivních a silově náročných disciplínách – Knock In a Nail, Bring Sally Up/Down, Over the Shoulder – Atlas. V druhé části programu může své fakultě pomoci kdokoli ze studentů, a to v následujících disciplínách:

• Softball – rychlost, přesnost a načasování
  • Střelba z laserových pušek – koncentrace, oko-ruka-terč
  • Chůze na chůdách – rovnováha
  • NHL střelba na cíl – střílejte góly s hokejisty VŠE
  • Orientační soutěž Píchač – rychlost, orientace, dobrá paměť a jistá ruka

Fakulta s nejvyšším počtem bodů získá Putovní pohár rektora VŠE, tak přijďte podpořit tu svoji, protože každý bod se počítá.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na DJ, vystoupení kapely, prezentaci studentských spolků, dobré jídlo i pití…

Těšíme se na vás 😊

Rektorský sportovní den (27. 4.)