Den bankovní profese

Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci s největšími českými bankami (Česká spořitelna, ČSOB a Komerční banka), připravuje již 11. ročník „Dne bankovní profese“, který se uskuteční v listopadu 2020. (Akci přesouváme z jarního termínu z důvodu pandemie COVID 19)

Cílem této spolupráce předních českých bank je představit specifika práce v bankovnictví a přiblížit svou práci studentům. Účastníci tak mají možnost setkat se osobně se zástupci všech bank a získat různé pohledy na dané společnosti.

Program:

12:45-14:15 – Panelová diskuze za účasti zástupců všech 3 bank. Ústředním tématem celého setkání bude: „Bankovnictví 2020 aneb Přínosy a úskalí agilního řízení v bankách“ (místnost bude upřesněna)

Zástupci jednotlivých společností na panelové diskuzi budou:

Česká spořitelna

Petr Mašek
Petr je projektový manažer a také experimentátor agilních technik. Projektovému řemeslu se vyučil ve společnosti Andersen Consulting (nyní Accenture). Ve Spořitelně řídil velké i malé projekty a nyní je součástí transformačního týmu, kde má na starosti change management tým.
 
Silvana Wasitova
Silvana se specializuje na metodiku Scrum, ve které předala své zkušenosti již více než 500 firmách napříč celým světem – od USA přes Kanadu, Švýcarsko, Německo až po Českou republiku. Působila ve společnosti Skype, Yahoo či Aviva. V České spořitelně zastává roli hlavního agilního kouče a podpory v rámci agilní transformace. Perličkou je její vášeň indonéského jazyka a kultury.
ČSOB

(bude doplněno později)

Komerční banka

Product owner pro HR

Šéf Agile Coachů

14:30-16:00 – Workshopy

Workshop s Českou spořitelnou (místnost bude upřesněna) – Jak nejlépe pochopit fungování agilních týmů? Vyzkoušet si to na vlastní kůži! Doručíte zákazníkovi to, co očekává ve stanovený čas? A co další iterace, uděláte to na základě zpětné vazby lépe? Papír, tužka, trocha zručnosti a jdeme na to!

Workshop s ČSOB (místnost bude upřesněna)

Workshop s Komerční bankou (místnost bude upřesněna) – LEGO hra

Na workshopech bude také dán mj. i prostor pro osobní konzultace a konkrétní dotazy na jednotlivé společnosti.

Fotografie z minulých setkání akce najdete zde.

Na akci je doporučena registrace na http://www.vse.cz/registrace/.  Přihlašování je možné již nyní a informace o přihlášení bude též zaslána prostřednictvím odběru novinek

Svou účastí na akci každý účastník vyslovuje souhlas s pořízením fotodokumentace a následným zveřejněním fotografií na webu Rozvojového a poradenského centra (RPC) VŠE, příp. dalších propagačních materiálech vydávaných RPC VŠE.