Den bankovní profese

Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci s největšími českými bankami (Česká spořitelna, ČSOB a Komerční banka), připravuje již 11. ročník „Dne bankovní profese“, který se uskuteční ve středu 15. dubna 2020. (Další setkání plánujeme na duben 2021.)

Cílem této spolupráce předních českých bank je představit specifika práce v bankovnictví a přiblížit svou práci studentům. Účastníci tak mají možnost setkat se osobně se zástupci všech bank a získat různé pohledy na dané společnosti.

Program:

12:45-14:15 – Panelová diskuze za účasti zástupců všech 3 bank. Ústředním tématem celého setkání bude: „Bankovnictví 2020“ (místnost bude upřesněna)

Zástupci jednotlivých společností na panelové diskuzi budou doplněni později:

Česká spořitelna

ČSOB

Komerční banka

14:30-15:30

Meetup s Českou spořitelnou (místnost bude upřesněna)

Meetup s ČSOB (místnost bude upřesněna)

Meetup s Komerční bankou (místnost bude upřesněna)

Na meetupech bude také dán prostor pro osobní konzultace a konkrétní dotazy na jednotlivé společnosti.

Fotografie z minulých setkání akce najdete zde.

Na akci je doporučena registrace na http://www.vse.cz/registrace/.  Informace o možnosti přihlášení bude zaslána prostřednictvím odběru novinek

Svou účastí na akci každý účastník vyslovuje souhlas s pořízením fotodokumentace a následným zveřejněním fotografií na webu Rozvojového a poradenského centra (RPC) VŠE, příp. dalších propagačních materiálech vydávaných RPC VŠE.