Den s Velkou čtyřkou

Dne 23. 11. 2017 proběhl na VŠE již třináctý ročník  Dne s Velkou čtyřkou (dříve Den auditorské a daňové profese), který již tradičně pořádá Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci se společnostmi Deloitte, EY, KPMG a PwC. (Další setkání plánujeme na listopad 2018.)

pwc_master_logo_shortform

Během čtyř workshopů můžete poznat, jak se audit a daně dělají ve čtyřech poradenských společnostech. Ti nejpozornější z vás mohou navíc získat atraktivní dárky (výsledky soutěže budou vyhlášeny na závěrečném neformálním setkání).

Cílem této společné akce čtyř největších poradenských firem je představit studentům auditorskou a daňovou profesi a zprostředkovat informace o možnostech, příležitostech a výzvách, které jednotlivé společnosti nabízí. Akce probíhá formou 4 workshopů dle předem stanoveného harmonogramu. Registrovaní studenti absolvují v průběhu dne všechny čtyři workshopy, takže se v jednom dni setkají se zástupci všech čtyř společností a mají tak možnost  získat různé pohledy na daná odvětví.

Jak vypadal harmonogram akce?
  • 9:15 – 9:45 Registrace (4. patro NB)
  • 10:00 – 15:30 4 odborné workshopy v délce 60 minut (+ přestávky) – učebny ve 4.patře NB
    • o přestávkách pro vás bude připravené drobné občerstvení
  • 16:00 Setkání všech účastníků akce, vyhlášení vítězů a předání věcných cen (Akademický klub)
Jaká byla témata workshopů?
Společnost Téma workshopu
Deloitte Nahlédni za oponu Deloitte a poznej, jak fungují jednotlivá oddělení. Potkej se s námi naživo a zjisti, co tě baví! 🙂
EY Na hodinku s EY – Speedchatting, který vám může změnit život.
KPMG Chceš proniknout do tajů Auditu, Daní a Konzultingu? Baví tě luštění kódů a hádanek? V tom případě si nenech ujít Den s Velkou Čtyřkou. Společnost KPMG si pro tebe připravila únikovou hru, kde se vžiješ do kůže konzultanta a budeš řešit úkoly, které si pro tebe klienti připravili.
PwC PwC je svět nových možností. Přijď se o tom přesvědčit do naší stylizované kavárny. Hudba, dobrá káva, vlastnoručně vyrobené koláčky, skvělá obsluha a diskuze s našimi experty vytvoří atmosféru, která má ten správný říz. Život nejsou jen hry, ale být hravý je jeden z předpokladů pro práci v PwC. Těšíme se na vás v našem GROW CAFE.​
Jak se registrovat?

Akce je určena  primárně pro studenty magisterského studia a pro studenty 3. ročníků bakalářského studia (kteří se jí v roce 2016 nezúčastnili).

Na Den s Velkou čtyřkou se můžete registrovat na www.vse.cz/registrace. (Pro aktuální informace se přihlaste k odběru novinek.) Kapacita je omezená, tak neváhejte!

UPOZORNĚNÍ: Vaše přihláška je závazná. Pokud se přihlášený student na akci nedostaví (aniž by se alespoň 48 hodin předem omluvil), nebude mu umožněn vstup na žádné další akce pořádané Rozvojovým a poradenským centrem, kde je potřeba registrace.
Pokud jste přihlášeni a nemůžete se ze zdravotních nebo jiných vážných důvodů zúčastnit, informuje nás prosím co nejdříve na rpc@vse.cz. Nabídneme Vaše místo náhradníkům, kteří to jistě ocení.

Svou registrací na akci každý účastník vyslovuje souhlas s pořízením fotodokumentace a následným zveřejněním fotografií na webu Rozvojového a poradenského centra (RPC VŠE), příp. dalších propagačních materiálech vydávaných RPC VŠE a VŠE.