Den s Velkou čtyřkou

Dne 29. 11. 2018 proběhne na VŠE již čtrnáctý ročník  Dne s Velkou čtyřkou (dříve Den auditorské a daňové profese), který již tradičně pořádá Rozvojové a poradenské centrum ve spolupráci se společnostmi Deloitte, EY, KPMG a PwC.

pwc_master_logo_shortform

Během čtyř workshopů můžete poznat, jak se audit a daně dělají ve čtyřech poradenských společnostech. Ti nejpozornější z vás mohou navíc získat atraktivní dárky (výsledky soutěže budou vyhlášeny na závěrečném neformálním setkání v Akademickém klubu).

Cílem této společné akce čtyř největších poradenských firem je představit studentům auditorskou a daňovou profesi a zprostředkovat informace o možnostech, příležitostech a výzvách, které jednotlivé společnosti nabízí. Akce probíhá formou 4 workshopů dle předem stanoveného harmonogramu. Registrovaní studenti absolvují v průběhu dne všechny čtyři workshopy, takže se v jednom dni setkají se zástupci všech čtyř společností a mají tak možnost  získat různé pohledy na daná odvětví.

Jaký bude harmonogram akce?
  • 9:15 – 9:45 Registrace (4. patro NB)
  • 10:00 – 15:30 4 odborné workshopy v délce 60 minut (+ přestávky) – učebny ve 4.patře NB
    • o přestávkách pro vás bude připravené drobné občerstvení
  • 16:00 Setkání všech účastníků akce, vyhlášení vítězů a předání věcných cen (Akademický klub)
Jaká na vás čekají témata workshopů?
Společnost Téma workshopu
Deloitte

Trápí tě podzimní depka? Začni se s námi těšit na festivalovou sezónu. Pokud máš odvahu, tvým prvním krokem může být tetování.

…a třeba se ti Deloitte vryje i pod kůži. Tečka.

EY Na hodinku s EY – Speedchatting, který vám může změnit život.
KPMG DIY s KPMG aneb NENÍ NÁM TO JEDNO!

Jsme TOP odpovědná firma s nejangažovanějšími zaměstnanci. Jsme jedním z pracovišť budoucnosti. Jsme jedním z leaderů v životním prostředí.

Zastavte se za námi poslechnout si nejen o našich odděleních, ale i CSR aktivitách. Protože životní prostředí i lidé nám nejsou jedno!

PwC
PwC CyberArena
Už jsi někdy zažil útok hackera v přímém přenosu? Myslíš si, že víš, jak správně reagovat? Přijď a zkus to. Je to bezpečné, zábavné a nikde jinde to nezažiješ – naše CyberArena je i v globálním měřítku jedinečná. Že tomu nerozumíš? Naši experti na kybernetickou bezpečnost ti dobře poradí.
V kombinaci s příjemným prostředím našeho PwC Café zažiješ tu správnou atmosféru PwC. Těšíme se na tebe.
Jak se registrovat?

Akce je určena  primárně pro studenty magisterského studia a pro studenty 3. ročníků bakalářského studia (kteří se jí v roce 2017 nezúčastnili).

Na Den s Velkou čtyřkou se můžete registrovat na https://www.vse.cz/skripty/registrace/ (Pro aktuální informace se přihlaste k odběru novinek.) Kapacita je omezená, tak neváhejte!

UPOZORNĚNÍ: Vaše přihláška je závazná. Pokud se přihlášený student na akci nedostaví (aniž by se alespoň 48 hodin předem omluvil), nebude mu umožněn vstup na žádné další akce pořádané Rozvojovým a poradenským centrem, kde je potřeba registrace.
Pokud jste přihlášeni a nemůžete se ze zdravotních nebo jiných vážných důvodů zúčastnit, informuje nás prosím co nejdříve na rpc@vse.cz. Nabídneme Vaše místo náhradníkům, kteří to jistě ocení.

Svou registrací na akci každý účastník vyslovuje souhlas s pořízením fotodokumentace a následným zveřejněním fotografií na webu Rozvojového a poradenského centra (RPC VŠE), příp. dalších propagačních materiálech vydávaných RPC VŠE a VŠE.