British American Tobacco – GLOBAL GRADUATE PROGRAMME

KDO JSME? British American Tobacco je světová tabáková společnost ve vzrušující době plné inovací a produktů nové generace.

KOHO HLEDÁME? Absolventa se zaměřením na marketing, který již má alespoň nějakou pracovní zkušenost, mluví anglicky, nebojí se výzev a neočekává, že se vše naučí v ČR.

CO NABÍZÍME? Špičkový roční program, během kterého projdeš čtyřmi odděleními a naučíš se vše potřebné pro tvou budoucí roli manažera. Začneš v terénu, pak si vyzkoušíš dialog se zákazníky, plánování strategií i sledování trhu. Program je završen intenzivní dvoutýdenní BAT Akademií v srdci anglického venkova, odkud si odneseš další neocenitelné poznatky a poznáš své kolegy z celého světa.

JAK SE PŘIHLÁSIT? Pošli své CV a motivační dopis na e-mail uvedený níže do 10. dubna. Pokud budou naše vzájemná očekávání kompatibilní, pozveme tě na den otevřených dveří s workshopy a kulatým stolem s naším leadership týmem ve středu 24. dubna. Navzájem se poznáme a nakonec dvěma z vás nabídneme účast v našem Global Graduate Programme startujícím v květnu.

Více informací můžeš najít zde:

https://careers.bat.com/content/Early-Careers/?locale=en_GB

Kontaktní osoba:

Flura Hüblbauerová, flura_hublbauerova@bat.com, +420 731 454 392