LPP Czech Republic – pracovní pozice na plný i částečný úvazek

Ahoj,
nový semestr se kvapem blíží a s ním i otázka přivýdělku. Rádi bychom Ti nabídli možnost přivydělat si při studiu právě u nás! Jsme módní firma, která vlastní značky s oblečením, které určitě moc dobře znáš – Reserved, Cropp, House, Sinsay a Mohito.

Jelikož si moc dobře uvědomujeme, že studium samotné je občas dost náročné, nabízíme vedle plných úvazků (40 hodin týdně) i částečné (10, 20, 30, 35 hodin týdně). Pokud se nechceš vázat nutností odpracovat všechny dané hodiny v měsíci, máme tu i možnost pracovat na Dohodu o provedení práce nebo na Dohodu o pracovní činnosti. Práce je možná jak dopoledne, tak i odpoledne a během víkendů.

Pro ranní ptáčata tu máme možnost přivýdělku, který spočívá ve výpomoci se zpracováním zrovna došlého zboží (vybalování zboží, alarmování, skládání..). Brigáda je 2x týdně vždy od 6.00 do cca 10.00. Vypomoct samozřejmě můžeš i během odpoledních či víkendových směn.

Při práci na plný i částečný úvazek Ti můžeme nabídnout stravenky, kartu Multisport, slevy na naše oblečení, detailní zaškolení, vánoční dárky a mnoho dalších výhod a benefitů.

Níže najdeš odkaz na veškeré volné pozice v Praze. Vybírat můžeš od brigád, přes pozici Prodavač, Vedoucí směny, Visual Merchandiser či Manažer prodejny.

Odpovědět můžeš přímo přes nabídku na prace.cz či jobs.cz nebo na email: zamestnani@lppsa.com a my se Ti brzy ozveme.

https://www.jobs.cz/fp/lpp-czech-republic-s-r-o-741516/prace/
https://www.prace.cz/firma/741516-lpp-czech-republic,-s.r.o./

Těšíme se na to, že se staneš součástí našeho teamu!

Markéta Slaná, Regional HR Specialist