Psychologická diagnostika

Pokud váháte, kam směřovat svou kariéru a jaké zaměstnání by pro Vás bylo to pravé, RPC a Akademické centrum FPH VŠE Vám přináší možnost nechat si zdarma vypracovat diagnózu osobních předpokladů pro budoucí kariéru přímo na půdě VŠE.

Rozvojové a poradenské centrum VŠE a Akademické centrum FPH VŠE Vám přináší možnost projít sadou psychologických testů a zjistit tak více o sobě a o svých možnostech. Psychodiagnostika ANEB Nahlédněte sami sobě pod kůži!

Využijte této jedinečné příležitosti dozvědět se, co ve Vás je! O nových termínech budete informování na stránkách RPC i AC VŠE.

Program psychodiagnostiky:

  • S psychology působícími v  Akademickém centru FPH VŠE projdete sadou diagnostických testů (trvají tři hodiny).
  • Psychologové Vám následně sdělí výsledky vyhodnocených testů a poskytnou Vám individuální zpětnou vazbu: budou Vás informovat o skladbě Vašich osobnostních předpokladů pro pracovní uplatnění. Při rozhodování o své kariéře pak můžete brát v úvahu své osobnostní charakteristiky (konkrétně např. schopnosti usuzování, odolnost vůči zátěži, typ motivace, sebevědomí, rozhodnost a řada dalších).

Psychodiagnostika je určena především studentům 4. a 5. ročníků, kteří ji ještě neabsolvovali.

Akce je tříhodinová, začínáme vždy přesně, sraz je deset minut předem před místností.

Nyní pro vás připravujeme termíny na zimní semestr 2020. Přihlašování bude na https://www.vse.cz/skripty/registrace

Termíny na další semestry budou upřesněny. Pokud máte zájem dozvědět se o nových termínech jako první, přihlaste se k odběru novinek  v sekci „Psychologické poradenství“.