Termíny

2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz Fakulty podnikohospodářské

Hledat
Pokročilé hledání
Další možnosti propagace

Kontaktní osoba: Ing. Dana Berková, Bc. Alžběta Gvoždiaková, Jiřina Krejčová (rpc@vse.cz)

(týká se jen nabídek spojených s rozvojem kariéry studentů a absolventů VŠE, pracovních nabídek, stáží, workshopů apod.)

Oslovování studentů a absolventů prostřednictvím e-mailu

  • RPC může pomocí informačního systému ISIS poslat studentům přímé e-maily. Studenti si sami určí, o jakých akcích chtějí být tímto způsobem informováni.

Promítání prezentace na LCD obrazovkách

  • Promítání prezentace o rozsahu max. 2 slidů, bez zvuku, opakovaně v průběhu celého dne ve smyčce spolu s dalšími prezentacemi probíhá na 3 obrazovkách rozmístěných po škole. Podmínkou umístění prezentace je, že se avizovaná akce koná na VŠE nebo se jedná o soutěž pro studenty.

Prezentace formou plakátů na stojanech v prostorách VŠE

  • Lze vyvěsit plakáty formátu A1 na stojanech v průchodu mezi Novou a Rajskou budovou VŠE (v prostorách VŠE s vysokým pohybem studentů). Lze umístit i větší množství plakátů současně (max. 3) či je umístit na delší období.

Informování o akci na webových stránkách rpc.vse.cz a na Facebooku

  • Informace o akci pořádané firmou lze zveřejnit v aktualitách na stránkách Rozvojového a poradenského centra VŠE a umístit je také v profilu RPC na Facebooku.

Umístění letáků do stojanu v průchodu mezi Rajskou a Novou budovou

  • Služba zahrnuje umístění letáků formátu A5 či A4 do stojanu v průchodu mezi Novou a Rajskou budovou VŠE (v prostorách VŠE s největším pohybem studentů).