Termíny

2.9.2018 - 4.9.2018 - Seznamovací kurz Fakulty podnikohospodářské

Hledat
Pokročilé hledání
ŠANCE – Koučink

Jakou práci si mám zvolit po skončení školy? A jak se mám přinutit k dokončení školy? Jaký směr studia mám zvolit? Mám začít podnikat? Mám začít pracovat při škole? A jak mám pak skloubit studium a práci při škole? Jak se mám naučit dokonale angličtinu? Jak mít víc času pro sebe? Znějí vám hlavou podobné otázky týkající se vašeho studia, současné nebo budoucí kariéry?

Vyzkoušejte si zdarma, jak funguje a jak vám může být nápomocné koučování k řešení vašich otázek a problémů týkajících se studia, kariéry nebo osobního života. Koučování je vhodné pro všechny, kteří chtějí naplno využít svůj vnitřní potenciál.

Kariérní koučink probíhá první den veletrhu ŠANCE, tedy v úterý od 10:00 do 16:00 hodin. Nutná registrace předem . V případě, že jsou pro vás vhodné termíny nebo všechny termíny obsazeny, můžete se zaregistrovat jako náhradník.

Co je dobré vědět před koučovacím sezením?

  • jedno sezení je ohraničeno dobou 30 minut
  • na setkání je dobré si přinést sebou „svoje téma“, z osobního, studijního nebo pracovního života, ve kterém se chci posunout dál, vyřešit ho, ujasnit si ho apod.
  • kouč není ani poradce, ani učitel, ani mentor, ani psycholog ani psychoterapeut – nedá vám rady ani odpovědi na vaše otázky, ale pomůže vám odpovědi a řešení najít sami v sobě
  • ctíme etický kodex, zejména, naprostou důvěrnost, rovnost a dobrovolnost; etický kodex je k nahlédnutí v PDF zde – etický kodex.

Profily koučů:

Mgr. Kateřina Kroupová – profil v PDF

Ing. Iva Pechová – profil v PDF

Ing. Veronika Hynková – profil v PDF

Markéta Mikulenková – profil v PDF

Jana Dvořáková – profil v PDF