Program

PROGRAM PŘIPRAVILI STARŠÍ STUDENTI - O ZÁBAVU BUDE POSTARÁNO 🙂

v ceně kurzu, kromě kvalitního ubytování a plné penze, je také tričko VŠE z exkluzivní edice pouze pro Seznamovací kurz, informační knížečka pro prváky, sportovní vyžití - kanoe, kajaky, kola, badminton, baseball, floorbal, basketbal, fotbal, házená, lanové centrum, společenské hry - deskové hry, karetní hry, poker, aktivity... hodnotné ceny pro vítěze různých soutěží a mnoho dalšího

Můžete se těšit na tři dny nabité zábavným programem, např.:

Důležitá informace: Program není povinný, alkohol není zakázaný apod.
Pokud by se vás kdokoliv pokoušel přesvědčit (pomocí různých srovnání nebo facebookových skupin) o tom, že má super párty, kam všichni jedou a že ve škole je trapný suchý kurz, tak buďte opatrní.

Seznamovací kurz , který pro vás připravujeme není žádný školní výlet ani vojenské cvičení 🙂 Jste plnoletí, není důvod vám zakazovat alkohol. Program děláme zábavný a užitečný, takže se ho drtivá většina účastní, ale rozhodně nikoho nenutíme. atd. atd.
Chápeme, že z různých nabídek různých akcí můžete být zmatení, ale dostali jste se na VŠE, takže že jste chytří a určitě rozhodnete správně, co je pro vás dobré  🙂
Těšíme se na vás všechny v září a můžete se spolehnout, že uděláme maximum pro to, abyste měli ze Seznamovacího kurzu super zážitky i užitečné info a v dobrém na něj vzpomínali jako stovky účastníků z minulých let.

Pro představu fotky z minulých let naleznete zde.  😎 


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague