Seznamovací kurzy

Vítejte na stránce věnované seznamovacím kurzům pro první ročníky. Zde se dozvíte vše podstatné o seznamovacích kurzech pro 1. ročníky. Jedná se o jediné seznamovací kurzy, které garantuje VŠE. V roce 2014 proběhl první ročník seznamovacích kurzů, který účastníci hodnotili jako užitečný, profesionální i zábavný zároveň. Tradice seznamovacích kurzů pořádaných VŠE byla úspěšně zahájena. Již nyní jsou připraveny seznamovací kurzy pro studenty zapsané do prvních ročníků bakalářského typu studia pro akademický rok 2018/2019. Výborné minulé čtyři ročníky se těžko překonávají, ale několik zlepšení jsme přeci jen našli: tričko s číslem přímo Tvé fakulty, ubytování po oborech, koncert studentské kapely VŠE, diskotéka Let’s party, nové super soutěže o hodnotné ceny, doprava na téměř všechny kurzy již z Prahy (super seznamovacím autobusem :lol:) a kromě plné penze ještě další jídlo (ovoce) během dne. Takže hlady ani nudou trpět rozhodně nebudete 🙂

Cena kurzu: 1650 Kč (včetně ubytování a stravování – plná penze + svačina).
(v ceně je též: tričko VŠE z exkluzivní edice pouze pro Seznamovací kurz, informační knížečka pro prváky, sportovní vyžití – kanoe, kajaky, kola, badminton, baseball, floorbal, basketbal, fotbal, házená, lanové centrum, deskové hry, karetní hry, poker, hodnotné ceny pro vítěze různých soutěží a mnoho dalšího)

Délka kurzu: 3 dny

Termín: září 2018, konkrétní termín naleznete po kliknutí na odkaz Vaší fakulty.

Seznamovací kurzy se uskuteční v areálu VŠE v Dobronicích u Bechyně na břehu řeky Lužnice a v areálu VŠE v Jindřichově Hradci na břehu řeky Nežárky.

Sportovní areál VŠE v Dobronicích leží na levém břehu řeky Lužnice mezi městy Táborem a Bechyní.  Po povodních v roce 2002 byl komplexně zrekonstruován a  nyní nabízí  velmi kvalitní zázemí pro sportovní vyžití i relaxaci.

.

Areál v Jindřichově Hradci taktéž disponuje mnoha možnostmi jak pro sportovní, tak pro kulturní vyžití. Ubytování je pro účastníky kurzů zajištěno na kolejích Fakulty managementu VŠE.

         

 

V případě, že máte dotaz ke kurzům, kontaktujte nás prosím na Facebooku – klikněte zde-